کنسرت مهدی یراحی به سالن همایش‌های ایرانیان منتقل شدبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی این کنسرت، مهدی یراحی که پیش از این قرار بود در فضای باز برج میلاد در تاریخ 20 شهریور روی صحنه برود، با لغو این کنسرت و تصمیمات جدید در نحوه برگزاری کنسرت، در تاریخ 28 شهریور در سالن همایش‌های ایرانیان به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
این خواننده که در هفته‌های گذشته با خواندن تیتراژ فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» بار دیگر قابلیت های بالای خود در موسیقی و انتخاب‌هایش را نشان داده است، کنسرت پیش روی خود در 28 شهریور را به همین نام یعنی «کنسرت بیست و یک روز بعد» روی صحنه خواهد برد.
مهدی یراحی پیش از این درباره لغو اجرای خود در فضای باز میلاد گفته بود: به دلیل گلایه‌های مخاطبان عزیزم نسبت به برگزاری کنسرت در فضای باز برج میلاد تصمیم به لغو اجرای بیستم شهریور گرفتیم و این موضوع را به اطلاع تهیه‌کننده کنسرت هم رساندم. این تصمیم را برای احترام به خواسته‌ها و شان مخاطبان اتخاذ کردیم چون ما همیشه به دنبال بالاترین کیفیت در کنسرت‌ها هستیم و اعتقاد دارم که این عزیزان شایسته بهترین‌ها هستند.
سالن «همایش‌های ایرانیان» جدیدترین سالن کنسرت در تهران است که با امکاناتی جدید و مدرن در صدد آغازی قوی در عرصه اجرای زنده و برگزاری کنسرت در تهران است.
ظرفیت صندلی 2هزار نفر، سوییت مخصوص خواننده ، اطاق پاویون و جایگاه CIP ، جایگاه VIP ، پیشرفته ترین تجهیزات صدابرداری نورپردازی و تصویر ، جایگاه ویژه خبرنگاران ، پارکینگ اختصاصی به ظرفیت هزار خودرو ، اولین سالن با قابلیت انتخاب تم رنگ دیوار‌ها، دسترسی آسان از جمله قابلیت های این سالن کنسرت در تهران است که با شعار «تحولی نو در اجراهای زنده و صحنه‌ای» در تلاش است فضایی جدید را به فضاهای کنسرتی پایتخت بیافزاید.
تجهیزات مدرن و به روز فنی و لجستیکی در کنار فضای مختص برگزاری کنسرت در این سالن، از مولفه‌های ویژه سالن «همایش‌های ایرانیان» است که گفته می‌شود در ماه‌های آینده چند غافلگیری ویژه را در زمینه اجرای زنده به خود خواهد دید.
فرزاد فرزین نخستین خواننده‌ای است که در تاریخ 23 و 24 شهریور ماه در این سالن به اجرای کنسرت خواهد پرداخت تا سالن «همایش‌های ایرانیان» پذیرای نخستین کنسرت رسمی خود باشد.
فراهنگ**9012** 1823
خبرنگار: زهرا امیری ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید