چشم آذر با کنسرت نوستالژی به تالار وحدت می آیدبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی این کنسرت، در این کنسرت که با عنوان «کنسرت نوستالژی» برگزار خواهد شد، ارکستر بزرگ ایستگاه شامل 80 نوازنده، چشم آذر را همراهی خواهند کرد تا پس از اجرای 25 و 26 اسفند سال گذشته، این همکاری برای بار دوم تکرار شود.
ناصر چشم‌آذر که در اجرای قبلی‌ خود با ادای احترام به مرحوم افشین یداللهی، اجرای خود را روی صحنه برد، قصد دارد در این کنسرت فضایی متفاوت و جدید را در اختیار دوستداران موسیقی و علاقه مندان این سبک قرار دهد.
این کنسرت با حضور برخی خواننده‌های مهمان، غافلگیری و اتفاقات جالب توجه برنامه ریزی شده است که پس از اخذ مجوزهای لازم و قطعیت حضور این چهره‌ ها، در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.
ارکستر خصوصی ایستگاه به سرپرستی مهدی نوروزی که از مدرسان آواز دانشکده کنسرواتوار تهران است، از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده و اساس کار ایستگاه اجرای موسیقی فیلم است که دلیل آن علاقه مشترکی است که اعضای ارکستر به موسیقی و سینما دارند و این نقطه پیوند ذهن و سلیقه اعضای ارکستر محسوب می‌شود. این مجموعه تاکنون اجراهای پرطرفداری را با محتوای موسیقی فیلم‌های پرطرفدار جهان روی صحنه برده است.
گلناز گلزاری از ترانه سرایان موسیقی، مدیریت این ارکستر را بر عهده دارد و امید رجبی نیز رهبر ارکستر بزرگ ایستگاه است.
فراهنگ**9012** 1823
خبرنگار: زهرا امیری** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید