رضا صادقی کنسرت امشب خود در بندرعباس را لغو کردسعید موحدی عصر روز جمعه در گفت و گو با ایرنا علت این اقدام صادقی را هم دردی با خانواده های داغدار و هم چنین مردم استان هرمزگان به علت سانحه واژگونی اتوبوس دانش آموزان اعزامی به شیراز در بامداد امروز بیان کرد.
وی ادامه داد: هم چنین خود خواننده از طریق شبکه های اجتماعی موضوع را اعلام کرده است.
رضا صادقی در صفحه شبکه اجتماعی خود در اینستاگرام ضمن بیان تسلیت به هرمزگان به خصوص مردم شهرستان رودان اعلام کرده است: امیدوارم فردی پاسخگوی این ماجرا باشد و خداوند به خانواده های جان باختگان صبر دهد.
وی در این صفحه گفته است: عادت ندارم بر خلاف نگاه قلبم ببینم، با تمام احترام و باور قلبی و اجازه مردم نازنین شهرم کنسرت امشب را به احترام و برای همدردی با خانواده داغ دیده های حادثه دختران معصوم هرمزگانی ام به زمان دیگری موکول می کنم.
این خواننده هرمزگانی اضافه کرده است: از تهیه کنندگان و دست اندرکاران کنسرت امشب که همراه این باور و تصمیم بودند ممنونم.
وی خاطر نشان کرده است: تمام قلبم برای این دختران پاک و معصوم مچاله شد.
اتوبوس حامل دانش آموزان استان هرمزگان که قصد داشتند در اردوی ملی فرزانگان در شیراز شرکت کنند، بامداد جمعه 10 شهریور در شهرستان داراب استان فارس واژگون شد.
در این حادثه که بامداد روز جمعه دهم شهریورماه جاری روی داد، مهرنوش ناصری، مطهره دلاوری، مینا جمشیدی، شیدا امانی، شیوا مبینی، فاطمه صادقی نسب و زهرا زرنگار دانش آموزان جان باخته این حادثه تلخ هستند.
بنا بر اعلام منابع محلی، خانم روحی سرپرست دانش آموزان و همچنین حمیدرضا محبت بخش از دیگر جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس بودند.
این حادثه 34 مصدوم نیز داشت که سه نفر آنها با اورژانس هوایی به شیراز و 2 نفر نیز به فسا اعزام شدند.
در پی جان باختن شماری از دانش آموزان هرمزگان در سانحه واژگونی اتوبوس، فردا شنبه در استان هرمزگان عزای عمومی اعلام شد.
3219/7408
خبرنگار: عزت الله معمارباشی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید