حامد زمانی: قطعه‌ ‌«شمشیر» راوی تنهایی و زجر آدمی ا‌ستبه گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی حامد زمانی، این خواننده که پیش از این و با آغاز روند جدید فعالیت هایش آثاری را به تهیه کنندگی خود روانه بازار کرده بود، افزود: تک آهنگ «شمشیر» چهارمین اثر‌ی ا‌ست که ذیل نام استودیو «ایستاده» و به تهیه کنندگی خودم تولید می‌شود. به لحاظ محتوایی در یک اثر اجتماعی است که این روزها تنها دغدغه ذهنی من است.
وی ادامه داد: موسیقی اجتماعی یعنی حرف مردم؛ درد جامعه. برای همین است که دو سال است خودم تهیه کنندگی کارهایم را برعهده می گیرم. چون تهیه کنندگی موسیقی در کشور ما فقط در انحصار موسیقی عاشقانه‌ها است. شمشیر نماد هویت، سنت و عقیده‌ ما است که به ما امانت رسیده. چیزی که اگر گم شود به تبعش اخلاق هم گم می‌شود. شمشیر؛ معیار است و جداکننده مرد از نامرد. نه میخرد و نه خریده می شود. تلخ است و برنده… نه با کسی تعارف دارد و نه با کسی دمخور می‌شود؛ نه رنگ می‌بازد و نه زنگ می‌زند. خالص و پاک است؛ برای همین از کسی نمی‌ترسد!
خواننده «شمشیر» گفت: در یک کلام؛ قطعه‌ شمشیر راوی تنهایی و زجر آدمی‌ است که در دنیای مدعیان ترسو جایگاهی ندارد. دنیایی که سپر و نقاب داشتن درآن به صرفه است نه شمشیر!
حامد زمانی در حال تولید و طی مراحل اخذ مجوزهای نخستین آلبوم رسمی خود است.
فراهنگ ** 9012 ** خبرنگار: زهرا امیری * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید