بازدید شهردار جدید تهران و مدیرکل دفتر موسیقی از پروژه «سی»به گزارش ایرنا از روابط عمومی این پروژه، تاکنون چهره‌هایی همچون محمود واعظی رییس‌دفتر رییس‌جمهوری، شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رییس‌جمهوری در حقوق شهروندی، زهرا احمدی‌پور معاون رییس‌جمهوری و رییس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی و رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی به تماشای کنسرت ـ نمایش «سی» نشسته اند.
«سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری، نوشته نغمه ثمینی و با کارگردانی علی اصغر دشتی براساس سه داستان از داستان‌های شاهنامه (زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب) است که از 16 مرداد ماه در مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد روی صحنه رفته و تاکنون با استقبال فراوان مخاطبان همراه شده است.
مدیریت این پروژه را تهمورس پورناظری برعهده دارد.
این نمایش با تلاش برای بازسازی هویت ملی و با حضور تعدادی از چهره‌های موسیقی، نمایش و همچنین انیمیشن روی صحنه رفته و هر شب میزبان نزدیک به چهار هزار مخاطب است.
این پروژه که در این شب ها با اجرا در فضای باز مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد با استقبال مخاطبان روبرو است، برای شبهای چهارم، یازدهم، دوازدهم ، سیزدهم، چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم شهریورماه نیز تمدید شده است.
در این نمایش بهرام رادان، سحر دولتشاهی، مهدی پاکدل و صابر ابر به ایفای نقش می پردازند.
فراهنگ ** 9012 ** خبرنگار: هرا امیری * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید