اجرای کنسرت محسن یگانه در کاشان لغو شدرئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا عامل اصلی علت لغو اجرای این کنسرت را ناهماهنگی بین تهیه کننده و خواننده اعلام کرد.
مصطفی جوادی مقدم گفت: مجوز اجرای این کنسرت 18 مرداد امسال از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان صادر شد و شورای تامین شهرستان کاشان نیز با برگزاری آن موافقت کرد.
وی تصریح کرد: تسویه حساب با خواننده که باید در موعد مقرر انجام می شد، صورت نپذیرفته است و این مهم باعث لغو اجرای کنسرت در کاشان شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود: محسن یگانه کمتر از 24 مانده به برگزاری زمان اجرای کنسرت، لغو اجرای آن را در فضای مجازی اعلام کرد و نوشت: سهل انگاری تهیه کننده عامل اجرا نکردن این کنسرت در کاشان است.
وی بیان کرد: در این مدت تهیه کننده برنامه زمان کافی برای انجام مقدمات اجرای کنسرت با خواننده را داشت اما لغو این کنسرت موجب شد تا علاقه مندانی که از 6 ماه قبل نسبت به تهیه بلیط اقدام کرده بودند، ناراضی شوند.
جوادی مقدم تصریح کرد: این مشکل باید یک هفته پیش از برگزاری کنسرت، بین خواننده و تهیه کننده برطرف می شد نه اینکه در آخرین ساعات نزدیک به اجرا، این اتفاق رخ بدهد.
وی تاکید کرد: علاقه مندان به این برنامه هنری و افرادی که بلیط خریداری کرده اند، هرگز نگران وجوه پرداختی خود نباشند چون تمام مبالغ دریافت شده بابت خرید بلیت با هماهنگی و نظارت دستگاه های قضایی و انتظامی به آنان مسترد خواهد شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان یادآور شد: کنسرت محسن یگانه ابتدا قرار بود در 25 اسفند سال 95 درکاشان برگزار شود اما به علت آنکه شرکت مجری این کنسرت پیش از اخذ مجوز اقدام به فروش بلیت و همچنین تبلغیات برگزاری کنسرت کرده بود، لغو شد.
به گفته وی بر اساس قانون، تبلیغات و فروش بلیط کنسرت قبل از دریافت مجوز، غیر قانونی و تخلف است.
جوادی مقدم همچنین افزود: تهیه کننده این برنامه 2 بار دیگر در زمان های هشتم اردیبهشت و پنجم خرداد امسال درخواست اجرای کنسرت محسن یگانه را در کاشان ارائه کرده بود که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با این درخواست ها موافقت نمود اما تهیه کننده، اجرای آن را به اول شهریور امسال موکول کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان تصریح کرد: سه کنسرت موسیقی با حضور سالار عقیلی، کیوان ساکت و کیوان کلهر از ابتدای سالجاری تاکنون در این شهر با حضور گسترده مردم و علاقه مندان به فرهنگ و هنر برگزار شده است.
اجرای زنده کنسرت محسن یگانه قرار بود امشب به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه (س) در قمصر کاشان برگزار شود.
بلیت این کنسرت در پایگاه اطلاع رسانی به نشانی www.irstage.com و همچنین خانه هنر کاشان پیش فروش شده بود.
گفته می شود قیمت بلیط این کنسرت بین 500 تا 750 هزار ریال توسط 700 نفر خریداری شده است.
6136 / 2093 ** خبرنگار: یوسف صائب ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید