آوازخوانی فرزاد فرزین در ایلامشهریار غلامپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کنسرت چهارشنبه هفته جاری 15 شهریورماه ساعت 21 در سال فنی و حرفه ای شهر ایلام برگزار خواهد شد.
وی مراکز فروش بلیت این کنسرت را فروشگاه لن، نوشت افزار بشیر، فروشگاه ناتالیا، گالری دنیس، کافی نت آریا و کافی نت هیام واقع در مناطق مختلف شهر ایلام عنوان کرد.
وی گفت: این کنسرت با هدف تقویت روحیه نشاط و شادابی مردم و با اخذ مجوز رسمی از شورای شعر و موسیقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار می شود.
غلامپور اضافه کرد: امسال در مجموع 10 کنسرت موسیقی مختلف و متناسب با سلایق مختلف مردم در حوزه سنتی، محلی و پاپ در این استان برگزار و تا پایان سال نیز افزایش خواهد یافت.
سال گذشته 10 کنسرت موسیقی سنتی و پاپ با حضور هنرمندانی چون شهرام و حافظ ناظری، محسن یگانه، علیرضا روزگار، مجید خراط ها، مهدی احمدوند، محمد علیزاده و غیره در این استان برگزار شد.
با توجه به استقبال مردم از این هنر و تقاضاهای مکرر برای اجرای کنسرت و برنامه های موسیقی سال گذشته برای نخستین بار شورای موسیقی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با هدف رعایت فضای فرهنگ عمومی استان، بررسی فنی و محتوایی تقاضاها و ارایه برنامه های پیشنهادی برای ارتقا این هنر اصیل تشکیل تا ضمن بهره گیری از صاحب نظران عرصه موسیقی، اجرای برنامه های موسیقی در استان از نظر کیفی و محتوایی مورد بررسی قرار گیرد.
خبرنگار: آزاده خرم** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
7171/6034انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید