آلبوم «مدونای» از گروه «دنگ‌شو» منتشر شدبه گزارش روز پنجشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، در آلبوم جدید دنگ شو که ده قطعه به نام های «بادگناهکار»، «خطا کردم»، «خطا نیست»، «عطار»، «چیزی»، «به شط»، «خلیج»، «حباب»، «خورشید می شوم» و «آخر قصه …» دارد، تمایل موسیقایی گروه به سازبندی الکترونیک مشخص است.
البته کلیت آثار در همان راستای سبک و فضای گذشته دنگ‌شو است، ناگفته نماند دو قطعه «باد گناهکار» و «چیزی» که پیش از این به صورت تک آهنگ منتشر شده بودند نیز در این آلبوم حضور دارند. اما این بار آهنگ «باد گناهکار» با تنظیمی جدید و متفاوت به مخاطبین ارائه شده است.
طاها پارسا (خواننده، ترانه سرا و نوازنده ساکسفون)، میلاد باقری (خواننده)، رضا شایا (پیانو)، صبا صمیمی (تنبک و سازهای کوبه ای)، خشایار روانگر (درامز و سینی سایزر)، سروش عدل (گیتاربیس) اعضای اصلی گروه موسیقی «دنگ شو» هستند. این از هنرمندان دیگر این اثر می توان به آیدین ترکیان (کمانچه)، اسحق چگینی (نی)، ماکان خویی نژاد (ویلن سل)، آناهیتا دری (هم خوان)، مهرآذین (هم خوان)، کاوه عابدین (صدابرداری، میکس و مسترینگ) و مازیار باباباشی (دستیار صدابردار) اشاره کرد.
فراهنگ**٩٠١٢
خبرنگار: زهرا امیریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید